NADMIERNE-POCENIE.pl


Czym jest jonoforeza

Jonoforeza jest metodą leczniczą stosowaną w celu wyeliminowania nadmiernej potliwości już prawie 30. lat. Jej skuteczność jest potwierdzona przez dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy dzięki niej rozwiązali swe problemy z nadmierną potliwością dłoni, stóp, pach oraz z nadmierną potliwością głowy i wielu innych części ciała. Innowacyjna jonoforeza Electro Antiperspirant jest zatwierdzonym przyrządem medycznym i potrafi usunąć nadmierną potliwość rąk, nóg, pach, głowy, pleców i innych części ciała już po tygodniu stosowania. Spróbujmy przedstawić technologię, którą dysponuje jonoforeza Electro Antiperspirant:
Czym jest jonoforeza Technologia nazywna jonoforeza wykorzystuje cząsteczki wody i słaby prąd elektryczny z baterii AA, działa na miejsca dotknięte hyperhydrozą (nadmierną potliwością). Wystarczy, aby jonoforeza raz na jakiś czas działała na gruczoły potowe, co pozwoli sukcesywnie blokować objawy nadmiernej poliwości przez nieograniczony czas i za cenę, która przy używaniu baterii AA wynosi praktycznie zero. Na początku leczenia, zgodnie z instrukcją użytkowania procedura jest powtarzana częściej. Po ustąpieniu potliwości, jonoforeza jest stosowana tylko w przypadku, gdy potliwość zaczyna powoli powracać, czyli raz za kilka tygodni aż miesięcy.

Electro Antiperspiranty są zalecane przez lekarzy na całym świecie
oraz przez ponad 100.000 naszych klientów.

Ty też możesz być się nie pocić! Specjalne ceny do 23.9.2018.

Czym jest jonoforeza Jonoforeza Electro Antiperspirant jest zaprojektowana, aby była maksymalnie przenośna i aby użytkownik mógł ją mieć u siebie i korzystać z niej praktycznie gdziekolwiek. Jonoforeza jest zasilana bateriami AA, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie jest najlepszym urządzeniem na rynku, osiąga moc użytkową 30 mA. Wszystko, czego potrzebujesz, otrzymasz zapakowane w praktycznej walizce, która po otwarciu pełni też funkcję zbiorników na wodę. Więc o nic się nie martw. Jak już wspomniano, jest to przyrząd medyczny, a zatem aby osiągnąć maksymalną skuteczność, należy uważnie przeczytać instrukcję użytkowania.

Przy opracowywaniu jonoforezy Electro Antiperspirant współpracowali specjaliści z dziedziny dermatologii i elektrotechniki z ponad 40. doświadczeniem. Ich celem było jedyne: stworzyć urządzenie, które będzie maksymalnie bezpieczne i pomoże naprawdę każdemu, kogo trapią nieprzyjemne uczucia związane z nadmierną potliwością różnych części ciała. Jonoforeza Electro Antiperspirant otrzymała certyfikaty i prawomocne oznaczenie przyrząd medyczny na renomowanym Instytucie badań i certyfikacji. W latach 2011 i 2012 przebiegły niezależne badania kliniczne, które wykazały jej maksymalną skuteczność i tolerancję pacjentów na leczenie. Nagranie wykładu tego badania można zobaczyć na poniższym filmie.

Prezentacja badań klinicznych

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także