NADMIERNE-POCENIE.pl


Zimne ręce i zimne nogi

Zimne ręce i zimne nogi są oddzielnym tematem bezpośrednio związanym z nadmierną potliwością na tych częściach ciała. Wielu ludzi, którzy się nadmierne pocą myśli sobie, że za zimne ręce i nogi odpowiada w ich przypadku niewystarczający przepływu krwi do kończyn. Przy nadmiernej potliwości chodzi o coś innego. Jak wiadomo, wszystkie substancje włącznie potu są bardzo dobrymi przewodnikami ciepła. Tak dobrymi, że przekazują temperaturę otoczenia około 20 razy szybciej niż powietrze. Jeśli masz ręce i nogi stale pokryte potem, będą one bardzo szybko dostosowywać się do temperatury otoczenia, która rzadko przekroczy temperaturę ciała, czyli 37°C. W tym przypadku, na rękach i nogach będziesz odczuwać nieprzyjemny chłód. Jednak, gdy temperatura otoczenia przybliży się do 37 ° C, będziesz się pocić, ale chłód zniknie.

Co więc zrobić, gdy twoje ręce i nogi są nie tylko ciągle spocone, ale też zimne jak lód? Uwierz, że te uczucia nie muszą Cię prześladować końca życia. Jonoforeza może ci w tym przypadku bardzo łatwo pomóc. Jonoforeza zatrzyma potliwość, dzięki czemu znikną zimne ręce i zimne nogi. Pokażemy ci w jaki sposób.

Electro Antiperspiranty są zalecane przez lekarzy na całym świecie
oraz przez ponad 100.000 naszych klientów.

Ty też możesz być się nie pocić! Specjalne ceny do 23.9.2018.

Jak jonoforeza eliminuje uczucie zimnych rąk i zimnych nóg

Jak jonoforeza eliminuje uczucie zimnych rąk i zimnych nóg Jak już wspomniano, uczucie zimnych rąk i nóg, w przypadku kombinacji z nadmierną potliwością nie ma związku z niedokrwieniem kończyn, ale z tym, że nogi stale pokryte potem szybko chłodną, prawie 20 razy szybciej niż w przypadku, gdyby były suche. Jonoforeza Electro Antiperspirant zatem nie tylko zatrzyma nadmierną potliwość rąk i nóg, ale jednocześnie zapewni, że te części ciała już nigdy nie będą zimne. Kiedy tylko dłonie i stopy będą suche, będą w stanie zagrzać się tak jak każda inna część twojego ciała. Na stronie Jonoforeza i potliwość rąk lub Jonoforeza i potliwość nóg dowiesz się, jak można pozbyć się niechcianej potliwości a uczucie zimnych rąk i nóg już nigdy nie będzie ci komplikowało życia.

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także